» » Sześć medali na Mistrzostwach Polski Młodzików w Zapasach Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych

opublikowano Aktualności | 1

W dniach 12-14 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Zapasach Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. W zawodach wystartowało sześciu zapaśników klubu MOSiR Grajewo. Bardzo dobrze spisała się nasza drużyna w tych zawodach. Zdobyliśmy sześć medali i w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy trzecie miejsce. Złote medale zdobyli: Dominik Szreder w wadze 35 kg. oraz Bartosz Danilewski w wadze 38 kg. Srebrny medal zdobył Dawid Nitupski w wadze 42 kg, a brązowe medale zdobyli Szymon Boć i Adam Obrycki, obaj w kategorii wagowej 53 kg, oraz Brajan Szreder w wadze 35 kg. Dodatkowo nagrodami sponsora i statuetką najlepszego zawodnika Mistrzostw nagrodzony został Dominik Szreder.