» » Tabela i wyniki po 7 i 8 kolejce – Liga Badmintona

Tabela i wyniki po 7 i 8 kolejce – Liga Badmintona

opublikowano Aktualności | 0

Tabela po 7 i 8 kolejce

LP Nazwisko i imię M Z P sety Pkt
1 Koniecko Karol 12 12 0 24:00 36
2 Bąk Kamil 11 11 0 22:01 32
3 Sarnecki Paweł 12 10 2 21:04 31
4 Górski Piotr 13 10 3 22:06 31
5 Wielgat Mariusz 11 9 2 18:08 20
6 Cudny Adam 9 8 1 16:02 24
7 Paszkowski Piotr 15 8 7 16:06 21
8 Dąbrowski Łukasz 14 8 6 18:17 24
9 Pruszyński Zbigniew 14 7 7 14:14 21
10 Ołdakowski Krzysztof 13 7 6 15:13 21
11 Zieliński Adam 12 7 5 15:10 22
12 Łaszcz Sebastian 7 5 2 11:05 15
13 Przyborowski Wojciech 6 5 1 11:02 16
14 Lipski Dariusz 9 4 5 09:10 10
15 Grabowski Michał 16 4 12 11:18 14
16 Klekotko Rafał 3 3 0 06:00 9
17 Policha Marcin 10 3 7 07:16 8
18 Hermanowska Sylwia 11 3 8 06:18 7
19 Ołdakowski Grzegorz 17 2 15 05:31 6
20 Dodis Sofia 6 2 4 05:08 7
21 Dudziński Tomasz 12 2 10 04:20 6
22 Turowski Jarosław 9 2 7 05:14 7
23 Górowski Karol 3 1 2 02:04 3
24 Wierzbicki Romuald 2 1 1 03:02 4
25 Tuzinowski Karol 4 1 3 03:07 3
26 Wądołowski Michał 13 0 13 00:26 0
27 Chrostowska Julia 2 0 2 00:04 0

 

Wyniki 7 dzień 28.11.2018 i 8 kolejka

  zawodnik Zawodnik wynik
 6 23 Dudziński Tomasz Dąbrowski Łukasz 0:2
11 17 Zieliński Adam Ołdakowski Krzysztof 0:2
12 6 Tuzinowski Karol Dudziński Piotr 0:2
26 21 Wądołowski Michał Sarnecki Paweł 0:2
12 17 Koniecko Karol Ołdakowski Krzysztof 2:0
19 9 Wielgat Mariusz Górski  Piotr 2:1
25 13 Bąk Kamil Cudny Adam 2:0
26 1 Wądołowski Michał Turowski Jarosław 0:2
25 3 Bąk Kamil Hermanowska Sylwia 2:0
18 2 Ołdakowski Grzegorz Grabowski Michał 0:2
2 26 Grabowski Michał Wądołowski Michał 2:0
2 19 Grabowski Michał Wielgat Mariusz 0:2
3 18 Hermanowska Sylwia Ołdakowski Grzegorz 2:1
23 24 Dąbrowski Łukasz Policha Marcin 2:0
23 18 Dąbrowski Łukasz Ołdakowski Grzegorz 2:0
9 12 Górski Piotr Tuzinowski Karol 2:0
26 25 Wądołowski Michał Bąk Kamil 0:2
26 3 Wądołowski Michał Hermanowska Sylwia 0:2
22 25 Przyborowski Wojciech Bąk Kamil 1:2
23 19 Dąbrowski Łukasz Wielgat Mariusz 1:2
4 15 Paszkowski Piotr Dodis Sofia 2:0
5 9 Pruszyński Zbigniew Piotr Górski 0:2
4 12 Paszkowski Piotr Tuzinowski Karol 2:1
18 11 Ołdakowski Grzegorz Zieliński Adam 0:2
25 5 Bąk Kamil Pruszyński Zbigniew 2:0
3 4 Hermanowska Sylwia Paszkowski Piotr 0:2
11 3 Zieliński Adam Hermanowska Sylwia 2:0
23 22 Dąbrowski Łukasz Przyborowski Wojciech 0:2