» » Tenis stołowy – Krymski Marek najlepszy w Sokółce

Tenis stołowy – Krymski Marek najlepszy w Sokółce

opublikowano Aktualności | 0

12.06.2016 r. tenisiści stołowi sekcji tenisa stołowego MOSiR Grajewo startowali w Otwartym Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Sokółki. W turnieju tym startowało 54 zawodników z województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, Ukrainy i Białorusi. W turnieju gry pojedynczej najlepszym zawodnikiem okazał się Marek Krymski – MOSiR Grajewo, który w finale 3-1 wygrał z Tyberiuszem Królewiczem – Czarni Olecko. Wysoką formę zademonstrował jeden z najmłodszych zawodników turnieju – Mateusz Marczykowski – MOSiR Grajewo, który wywalczył 3 miejsce. W turnieju gry podwójnej 1 miejsce i drugi zloty medal wywalczył Marek Krymski wspólnie z T. Królewiczem, którzy w finale pokonali 3-2 debel sokólski – Krzysztof Lubecki i Karol Żukowski. Na miejscach 5-8 gry deblowej uplasowały się deble z Grajewa: Maciorowski Krystian i Marczykowski Mateusz, oraz Maciorowski Michał i Rusłan Gojan /Ukraina/.