» » Terminarz rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Solidarności

Terminarz rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Solidarności

opublikowano Aktualności | 0

I KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 16.11.2015

SASS Sobolewski

Szpital

godz.18.30

MOTO-TTRIO

J.B. Kamińscy

godz.18.55

BATY

Popowo

godz.19.20

Rajgród

Parafia św. Ojca Pio

godz.19.45

Haliszka

Ruda

godz.20.10

Woznawieś

Fan Club

godz.20:35

Pauza – ZPW Solidarność

II KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 23.11.2015

Fan Club

Ruda

godz.18:30

ZPW Solidarność

Szpital

godz.18:55

Haliszka

Popowo

godz.19:20

Rajgród

J.B. Kamińscy

godz.19:45

MOTO-TRIO

SASS Sobolewski

godz.20:10

Parafia św. Ojca Pio

Woznawieś

godz.20:35

Pauza – BATY

III KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 30.11.2015

ZPW Solidarność

MOTO-TRIO

godz.18:30

BATY

SASS Sobolewski

godz.18:55

Parafia św. Ojca Pio

Ruda

godz.19:20

Woznawieś

J.B. Kamińscy

godz.19:45

Fan Club

Popowo

godz.20:10

Szpital

Haliszka

godz.20:35

Pauza – Rajgród

IV KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 07.12.2015

Parafia św. Ojca Pio

Popowo

godz.18:30

Fan Club

Szpital

godz.18:55

Woznawieś

SASS Sobolewski

godz.19:20

ZPW Solidarność

BATY

godz.19:45

Rajgród

MOTO-TRIO

godz.20:10

Ruda

J.B. Kamińscy

godz.20:35

Pauza – Haliszka

V KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 14.12.2015

Rajgród

BATY

godz.18:30

Haliszka

ZPW Solidarność

godz.18:55

Fan Club

MOTO-TRIO

godz.19:20

Popowo

J.B. Kamińscy

godz.19:45

Parafia św. Ojca Pio

Szpital

godz.20:10

SASS Sobolewski

Ruda

godz.20:35

Pauza – Woznawieś

VI KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 21.12.2015

J.B. Kamińscy

Szpital

godz.18.30

Woznawieś

BATY

godz.18:55

Parafia św. Ojca Pio

MOTO-TRIO

godz.19:20

SASS Sobolewski

Popowo

godz.19:45

Haliszka

Rajgród

godz.20:10

Ruda

ZPW Solidarność

godz.20:35

Pauza – Fan Club

VII KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 04.01.2016

Woznawieś

Haliszka

godz.18.30

Fan Club

Rajgród

godz.18:55

Szpital

MOTO-TRIO

godz.19:20

ZPW Solidarność

Popowo

godz.19:45

SASS Sobolewski

J.B. Kamińscy

godz.20:10

Parafia św. Ojca Pio

BATY

godz.20:35

Pauza – Ruda

VIII KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 11.01.2016

Popowo

Rajgród

godz.18.30

J.B. Kamińscy

BATY

godz.18:55

SASS Sobolewski

ZPW Solidarność

godz.19:20

Fan Club

Haliszka

godz.19:45

Ruda

MOTO-TRIO

godz.20:10

Woznawieś

Szpital

godz.20:35

Pauza – Parafia św. Ojca Pio

IX KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 18.01.2016

Ruda

BATY

godz.18:30

MOTO-TRIO

Woznawieś

godz.18:55

Szpital

Popowo

godz.19:20

Rajgród

ZPW Solidarność

godz.19:45

SASS Sobolewski

Fan Club

godz.20.10

Parafia św. Ojca Pio

Haliszka

godz.20:35

Pauza – Kamińscy

X KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 25.01.2016

Haliszka

J.B. Kamińscy

godz.18.30

Fan Club

Parafia św. Ojca Pio

godz.18:55

ZPW Solidarność

Woznawieś

godz.19:20

Ruda

Popowo

godz.19:45

Szpital

Rajgród

godz.20:10

MOTO-TRIO

Baty

godz.20:35

Pauza – SASS Sobolewski

XI KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 01.02.2016

Ruda

Woznawieś

godz.18:30

MOTO-TRIO

Popowo

godz.18:55

SASS Sobolewski

Rajgród

godz.19:20

J.B. Kamińscy

Fan Club

godz.19:45

ZPW Solidarność

Parafia św. Ojca Pio

godz.20:10

Haliszka

BATY

godz.20:35

Pauza – Szpital

XII KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 08.02.2016

Parafia św. Ojca Pio

J.B. Kamińscy

godz.18.30

BATY

Szpital

godz.18:55

ZPW Solidarność

Fan Club Pub

godz.19:20

SASS Sobolewski

Haliszka

godz.19:45

Rajgród

Ruda

godz.20:10

Popowo

Woznawieś

godz.20:35

Pauza – MOTO-TRIO

XIII KOLEJKA

SOBOTA 13.02.2016

Szpital

Ruda

godz.17:30

Woznawieś

Rajgród

godz.17:55

ZPW Solidarność

Kamińscy

godz.18:20

SASS Sobolewski

Parafia św. Ojca Pio

godz.18:45

Fan Club

BATY

godz.19:10

Haliszka

MOTO-TRIO

godz.19:35

Pauza – Popowo