» » Terminarz rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Grajewskiego Wiosna 2016

Terminarz rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Grajewskiego Wiosna 2016

opublikowano Aktualności | 0

I KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 09.05.2016

FAN CLUB

SASS Sobolewski

godz.18.00

Haliszka

BATY

godz.18.30

MOTO – TRIO

Oldboj Grajewo

godz.19.00

Szpital

Luis

godz.19.30

J.B. Kamińscy

ZPW Solidarność

godz.20.00

II KOLEJKA

CZWARTEK 12.05.2016

Szpital

J.B. Kamińscy

godz.18.00

SASS Sobolewski

Oldboj Grajewo

godz.18.30

MOTO-TRIO

ZPW Solidarność

godz.19.00

Haliszka

Luis

godz.19.30

FAN CLUB

BATY

godz.20.00

III KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 16.05.2016

BATY

Luis

godz.18.00

FAN CLUB

Oldboj Grajewo

godz.18.30

SASS Sobolewski

ZPW Solidarność

godz.19.00

Haliszka

J.B. Kamińscy

godz.19.30

MOTO – TRIO

Szpital

godz.20.00

IV KOLEJKA

ŚRODA 18.05.2016

Haliszka

MOTO – TRIO

godz.18.00

Oldboj Grajewo

ZPW Solidarność

godz.18.30

BATY

J.B. Kamińscy

godz.19.00

SASS Sobolewski

Szpital

godz.19.30

FAN CLUB

Luis

godz.20.00

V KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 23.05.2016

BATY

MOTO – TRIO

godz.18.00

Luis

J.B. Kamińscy

godz.18.30

FAN CLUB

ZPW Solidarność

godz.19.00

Oldboj Grajewo

Szpital

godz.19.30

SASS Sobolewski

Haliszka

godz.20.00

VI KOLEJKA

ŚRODA 25.05.2016

Haliszka

Oldboj Grajewo

godz.18.00

FAN CLUB

J.B. Kamińscy

godz.18.30

ZPW Solidarność

Szpital

godz.19.00

Luis

MOTO – TRIO

godz.19.30

SASS Sobolewski

BATY

godz.20.00

VII KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 30.05.2016

FAN CLUB

Szpital

godz.18.00

J.B. Kamińscy

MOTO – TRIO

godz.18.30

Oldboj Grajewo

BATY

godz.19.00

Luis

SASS Sobolewski

godz.19.30

Haliszka

ZPW Solidarność

godz.20.00

VIII KOLEJKA

ŚRODA 01.06.2016

J.B. Kamińscy

SASS Sobolewski

godz.18.00

Haliszka

Szpital

godz.18.30

Luis

Oldboj Grajewo

godz.19.00

ZPW Solidarność

BATY

godz.19.30

FAN CLUB

MOTO-TRIO

godz.20.00

IX KOLEJKA

PIĄTEK 03.06.2016

J.B. Kamińscy

Oldboj Grajewo

godz.17.00

Szpital

BATY

godz.17.30

ZPW Solidarność

Luis

godz.18.00

SASS Sobolewski

MOTO – TRIO

godz.18.30

FAN CLUB

Haliszka

godz.19.00