» » Trampkarz MOSiR Grajewo – MOSP Białystok 0:5

Trampkarz MOSiR Grajewo – MOSP Białystok 0:5

opublikowano Aktualności | 0

Dnia 20 maja zespół trampkarzy rozegrał swój ligowy mecz w lidze trampkarzy. Przeciwnikiem był faworyt rozgrywek i zdobywca kompletu punktów w dotychczasowych meczach MOSP BIałystok. Nasi piłkarze dzielnie bronili się w pierwszej połowie, w której utrzymywał się wynik 0:0. Niestety druga połowa to duża przewaga drużyny z Białegostoku, co zaowocowało stratą 5 bramek. Zespół MOSPu Białystok był zdecydowanie lepszy, grał najlepszą piłkę i zasługuje na miano mistrza województwa. Nam pozostaje zebrać się w garść i pokazać naszą dobrą grę w pozostałych meczach. Już w sobotę będzie okazja do rehabilitacji w meczu przeciwko Talentowi Białystok. Gramy o godz. 10.00 na boisku przy klubie Hades. Zapraszamy wszystkich kibiców.