» » Trwają przygotowania do Grajewo Game Festival

Trwają przygotowania do Grajewo Game Festival

opublikowano Aktualności | 0

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie trwają przygotowania do jutrzejszych rozgrywek Grajewo Game Festival. Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywek uczestników. Gracze proszeni są o przybycie około godziny przed rozpoczęciem meczu. Serdecznie zapraszamy.

Harmonogram rozgrywek FIFA 17 (08.07.2017):

9:40 – Maciej Zyskowski – Rafał Kochanowski
9:40 – Jakub Rutkowski – Grzesiek Krawczuk
9:40 – Olaf Koprowski – Dawid Chrostowski
9:40 – Krzysztof Babowicz – Mateusz Wiszniewski
9:40 – Michał Karpiński – Jędrzej Makuszewski
9:55 – Krzysztof Pogorzelski – Paweł Sypytkowski
9:55 – Andrzej Niemiec – Damian Makowski
9:55 – Kamil Karpowicz – Adam Piotrowski
9:55 – Piotr Łajewski – Michał Olszewski
9:55 – Mateusz Duda – Paweł Dąbkowski
10:10 – Mateusz Cybulski – Adrian Moniuszko
10:10 – Rafał Golon – Bartosz Tokarski
10:10 – Wiktor Wencek – Piotr Łomotowski
10:10 – Artur Bieńkowski – Adrian Baranowski
10:10 – Mateusz Wontroba – Szymon Śliwowski
10:25 – Paweł Krasiński – Maciej Płochocki
10:25 – Olaf Suszczyński – Tomasz Maciejewski
10:25 – Dariusz Kuczyński – Maciej Sztorc
10:25 – Emmanuel Dominici – Patryk Czupis
10:25 – Pietro Dominici – Paweł Zieleniewski
10:40 – Maciej Demby – Adrian Przychodzki
10:40 – Kamil Matysiewicz – Adam Frąckiewicz
10:40 – Dawid Cybulski – Kacper Sołomianko
10:40 – Andrzej Babowicz – Tomasz Kuczyński
10:40 – Ernest Sidorowicz – Patryk Jabłoński
10:55 – Wiktor Kowzon – Damian Siemieniewicz
10:55 – Łukasz Sobolewski – Michał Nowak
10:55 – Łukasz Bobrowski – Piotr Rogowski
10:55 – Alan Szreder – Bartosz Bakuński
10:55 – Mateusz Rynkiewicz – Krzysztof Gutowski
11:10 – Adam Nowak – Dawid Kalinowski
11:10 – Dominik Boguś – Rafał Kunda
11:10 – Maciej Zyskowski – Jakub Rutkowski
11:10 – Rafał Kochanowski – Grzesiek Krawczuk
11:10 – Olaf Koprowski – Krzysztof Babowicz
11:25 – Dawid Chrostowski – Mateusz Wiszniewski
11:25 – Michał Karpiński – Krzysztof Pogorzelski
11:25 – Jędrzej Makuszewski – Paweł Sypytkowski
11:25 – Andrzej Niemiec – Kamil Karpowicz
11:25 – Damian Makowski – Adam Piotrowski
11:40 – Piotr Łajewski – Mateusz Duda
11:40 – Michał Olszewski – Paweł Dąbkowski
11:40 – Mateusz Cybulski – Rafał Golon
11:40 – Adrian Moniuszko – Bartosz Tokarski
11:40 – Wiktor Wencek – Artur Bieńkowski
11:55 – Piotr Łomotowski – Adrian Baranowski
11:55 – Mateusz Wontroba – Paweł Krasiński
11:55 – Szymon Śliwowski – Maciej Płochocki
11:55 – Olaf Suszczyński – Dariusz Kuczyński
11:55 – Tomasz Maciejewski – Maciej Sztorc
12:10 – Emmanuel Dominici – Pietro Dominici
12:10 – Patryk Czupis – Paweł Zieleniewski
12:10 – Maciej Demby – Kamil Matysiewicz
12:10 – Adrian Przychodzki – Adam Frąckiewicz
12:10 – Dawid Cybulski – Andrzej Babowicz
12:25 – Kacper Sołomianko – Tomasz Kuczyński
12:25 – Ernest Sidorowicz – Wiktor Kowzon
12:25 – Patryk Jabłoński – Damian Siemieniewicz
12:25 – Łukasz Sobolewski – Łukasz Bobrowski
12:25 – Michał Nowak – Piotr Rogowski
12:40 – Alan Szreder – Mateusz Rynkiewicz
12:40 – Bartosz Bakuński – Krzysztof Gutowski
12:40 – Adam Nowak – Dominik Boguś
12:40 – Dawid Kalinowski – Rafał Kunda
12:40 – Maciej Zyskowski – Grzesiek Krawczuk
12:55 – Rafał Kochanowski – Jakub Rutkowski
12:55 – Olaf Koprowski – Mateusz Wiszniewski
12:55 – Dawid Chrostowski – Krzysztof Babowicz
12:55 – Michał Karpiński – Paweł Sypytkowski
12:55 – Jędrzej Makuszewski – Krzysztof Pogorzelski
13:10 – Andrzej Niemiec – Adam Piotrowski
13:10 – Damian Makowski – Kamil Karpowicz
13:10 – Piotr Łajewski – Paweł Dąbkowski
13:10 – Michał Olszewski – Mateusz Duda
13:10 – Mateusz Cybulski – Bartosz Tokarski
13:25 – Adrian Moniuszko – Rafał Golon
13:25 – Wiktor Wencek – Adrian Baranowski
13:25 – Piotr Łomotowski – Artur Bieńkowski
13:25 – Mateusz Wontroba – Maciej Płochocki
13:25 – Szymon Śliwowski – Paweł Krasiński
13:40 – Olaf Suszczyński – Maciej Sztorc
13:40 – Tomasz Maciejewski – Dariusz Kuczyński
13:40 – Emmanuel Dominici – Paweł Zieleniewski
13:40 – Patryk Czupis – Pietro Dominici
13:40 – Maciej Demby – Adam Frąckiewicz
13:55 – Adrian Przychodzki – Kamil Matysiewicz
13:55 – Dawid Cybulski – Tomasz Kuczyński
13:55 – Kacper Sołomianko – Andrzej Babowicz
13:55 – Ernest Sidorowicz – Damian Siemieniewicz
13:55 – Patryk Jabłoński – Wiktor Kowzon
14:10 – Łukasz Sobolewski – Piotr Rogowski
14:10 – Michał Nowak – Łukasz Bobrowski
14:10 – Alan Szreder – Krzysztof Gutowski
14:10 – Bartosz Bakuński – Mateusz Rynkiewicz
14:10 – Adam Nowak – Rafał Kunda
14:25 – Dawid Kalinowski – Dominik Boguś

Grajewo-Game-Festival

Pw/MOSiR Grajewo