» » Trzy medale zapaśników na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Zapasach w Stylu Klasycznym

opublikowano Aktualności | 0

W dniach 22-23 kwietnia br. w Chełmie odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. W turnieju wystartowało 170 zawodników z 29 klubów całej Polski. Najlepiej z zawodników MOSiR Grajewo zaprezentował się Brajan Szreder – zdobywca złotego medalu w kategorii do 35 kg. Srebrny medal w kategorii do 53kg. zdobył Dawid Nitupski a brązowy Szymon Boć w tej samej kategorii wagowej. O krok od brązowego medalu był Mateusz Chojnowski (35 kg). Niestety chwila dekoncentracji przechyliła szalę zwycięstwa na stronę rywala i ostatecznie zajął on 5 miejsce. Pozostali zawodnicy uplasowali się na dalszych pozycjach. W klasyfikacji drużynowej MOSiR Grajewo zajął 4 miejsce tuż za podium. Turniej w Chełmie był kolejną imprezą, z której zawodnicy MOSiR Grajewo wracają z medalami. Większość naszych młodych zapaśników debiutowała w tak dużej imprezie sportowej i tym bardziej cieszą wygrane walki. Następny sprawdzian już w maju podczas Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików w Stoczku Łukowskim.