Turniej Pamięci Imienia Wojciecha Chylińskiego

opublikowano Aktualności | 0

TURNIEJ PAMIĘCI IMIENIA WOJCIECHA CHYLIŃSKIEGO W GRAJEWIE

Organizator: AP Warmia Grajewo, MOSiR Grajewo, Miasto Grajewo

Miejsce zawodów: Hala sportowa ul. Strażacka 2 w Grajewie

Data i godzina Turnieju: 21.01.2017r. godz.9.00 (zbiórka drużyn wraz z trenerami 8.30), planowane zakończenie około godz. 15.00

Kategoria wiekowa: zawodnicy urodzeni w 2007 roku oraz młodsi

Cel imprezy: Propagowanie idei wychowania poprzez sport, popularyzacja piłki nożnej

-MOSP Białystok

System rozgrywek: Dwie grupy po 4 drużyny (Warmia I i Warmia II-drużyny rozstawione) Czas trwania meczów 1×15 minut.

Punktacja: Za każde zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 pkt., w przypadku remisu 1 pkt.,

natomiast w przypadku porażki nie otrzymuje punktów. O miejscu w tabeli decyduje w

kolejności: liczba zdobytych punktów – wynik bezpośredniego spotkania – różnica bramek –

większa liczba strzelonych bramek. W ostateczności decyduje mała tabela między

zainteresowanymi drużynami.

Faza pucharowa:

Drużyny, które zajmą w swoich grupach miejsca 1 i 2 awansują do półfinału i grają na krzyż (1A – 2 B, 2A – 1B), później w zależności od wyników półfinału mecz o 3 miejsce lub o 1 miejsce w turnieju.

Drużyny, które zajmą miejsca 3 w swoich grupach grają o 5 miejsce w turnieju (3A – 3B), a drużyny, które zajmą miejsce 4 w swojej grupie grają o miejsce 7 w turnieju (4A – 4B).

Koszt wpisowego: 150 zł – możliwość wypisania rachunku

NAGRODY:

Dyplomy: otrzymuje każdy zespół

Puchary: otrzymuje każdy zespół

Medale: otrzymuje każdy uczestnik turnieju

Król strzelców Turnieju: zostaje zawodnik, który strzelił w całym turnieju najwięcej bramek.

W przypadku takiej samej liczby goli jest dogrywka –rzut karny strzelany dla najlepszego bramkarza.

Najlepszy bramkarz Turnieju: zostaje zawodnik wyróżniony przez Trenerów .

Najlepszy zawodnik Turnieju: zostaje zawodnik wyróżniony przez Trenerów .

ZASADY GRY:

Liczba zawodników: 4+bramkarz, 10 rezerwowych,

Zmiany zawodników: system hokejowy przy ławce rezerwowych.

Piłka: zawody rozgrywane są piłką numer 4.

Auty: po wyjściu piłki na aut następuje wprowadzenie jej do gry podaniem nogą (piłka nie

może oderwać się od podłoża).

Stałe fragmenty gry: zawodnicy drużyny broniącej muszą znajdować się w odległości 4

metrów od piłki.

Kary: za rażące przewinienia zawodnik może być usunięty z boiska na karę 2-5 minut lub

zdyskwalifikowany z Turnieju.

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

– decyzje w sprawach spornych, nieujętych w regulaminie podejmuje organizator,

– organizator nie ubezpiecza zawodników i nie ponosi odpowiedzialności za szkody lub

wypadki losowe poniesione przez uczestników Turnieju,

– organizator nie bierze odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni,

– organizator zapewnia napoje chłodzące dla zawodników poszczególnych drużyn,

– organizator zapewnia opiekę medyczną podczas trwania Turnieju,

– dopuszcza się możliwość zmiany w regulaminie przed rozpoczęciem Turnieju.

Grupy i drużyny: pełny harmonogram turnieju zostanie rozdany na naradzie trenerów 30 min. przed pierwszym meczem turnieju.