» » Udane przywitanie piłkarskiej wiosny przez Trampkarzy MOSiR!

Udane przywitanie piłkarskiej wiosny przez Trampkarzy MOSiR!

opublikowano Aktualności | 0

Drużyna MOSIR Warmii Grajewo uczestnicząca w rozgrywkach wojewódzkiej pierwszej ligi trampkarzy rundę wiosenną sezonu 2017/2018 zainaugurowała w sobotę 24 marca w Białymstoku. Naszym przeciwnikiem była drużyna AP TALENT II Białystok. Po bardzo dobrej pierwszej połowie mecz ostatecznie zakończył się zasłużonym zwycięstwem 5:1. Trzy bramki w tym meczu zdobył Kacper Niebrzydowski, a po jednej dołożyli Dominik Górski oraz Bartosz Grabowski.

Niespełna tydzień później w piątek 30 marca ponownie udaliśmy się do Białegostoku aby zmierzyć się tym razem z pierwszą drużyną Akademii Piłkarskiej Talent. Po strzelonym przez gospodarzy w pierwszej połowie golu samobójczym byliśmy bardzo blisko sprawienia niemałej niespodzianki. Niestety na 3 minuty przed końcem po rzucie wolnym padła bramka wyrównująca i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1. Nasz zespół wykazał się ambitną i mądrą grą w tym spotkaniu, dzięki czemu graliśmy praktycznie jak równy z równym z drużyną, która w rundzie jesiennej reprezentowała województwo podlaskie w Centralnej Lidze Juniorów U-15 i rywalizowała z takimi przeciwnikami m.in. jak SMS Łódź, Legia Warszawa czy Escola Varsovia Warszawa.

Kadra drużyny MOSIR WARMII Grajewo zgłoszona do rozgrywek wojewódzkiej pierwszej ligi trampkarzy:

Bramkarze: Dariusz Bieńkowski, Dawid Piaszczyński, Maciej Zyskowski;

Obrońcy: Dominik Kukliński, Bartosz Kaczyński, Paweł Gwiazdowski, Michał Krukowski, Szymon Niedźwiedzki, Patryk Wiśniewski, Karol Maciorowski, Łukasz Marczykowski, Arkadiusz Mazurek, Krzysztof Kindeusz, Kamil Łepkowski;

Pomocnicy: Jakub Drozdowski, Oliwer Barycki, Filip Chmielewski, Bartosz Mazurek, Dominik Górski, Szymon Piłkowski, Kacper Śleszyński, Igor Duchnowski, Patryk Lenkiewicz;

Napastnicy: Bartosz Grabowski, Kacper Niebrzydowski, Norbert Sienkiewicz.

Trener: Kamil Randzio