» » Urodzinowe atrakcje Pływalni Miejskiej w Grajewie

Urodzinowe atrakcje Pływalni Miejskiej w Grajewie

opublikowano Aktualności | 0


Organizatorem I urodzin Pływalni Miejskiej w Grajewie był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie a współorganizatorami: Urząd Miasta Grajewo, Młodzieżowa Rada Miasta Grajewo, oraz Centrum Integracji społecznej w Grajewie.

Tort urodzinowy, skecz satyryczny, gry i zabawy dla najmłodszych, oraz wodny tor przeszkód – to tylko część atrakcji z jakich mogli skorzystać wszyscy odwiedzający Pływalnię Miejską w Grajewie podczas minionego weekendu.
Gospodarzem części oficjalnej I urodzin Pływalni Miejskiej był pełniący obowiązki Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie Pan Dariusz Brzózka, który przedstawił wszystkim zgromadzonym krótką informację podsumowującą pierwszy rok działalności obiektu.

„Dzisiejsze spotkanie to okazja do krótkiego podsumowania pierwszego roku działalności pływalni. Pływalnia od momentu uruchomienia propaguje zdrowy styl życia, zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu, a także uczy. Zadania pływalni skupiają się wokół zapewnienia potrzeb klientów. W dużej mierze to klienci wytaczają nam kierunki i cele działania, które staramy się realizować w miarę możliwości organizacyjnych i finansowych. Stawiamy na edukację sportową poczynając od najmłodszych. Kibicujemy im w zdobywaniu umiejętności pływackich. Pragniemy być instytucją przyjazną i otwartą dla wszystkich co w pewnym stopniu odzwierciedlają zebrane przez nas dane.
Przez rok funkcjonowania pływalnię odwiedziło około 66 000 osób indywidualnych , 7500 uczniów szkół miejskich; 800 opiekunów uczniów, 1700 osób z grup zewnętrznych a prawie 550 osób skorzystało z groty solnej.“

Burmistrz Miasta Grajewo wręczył pamiątkowe listy gratulacyjne wyrózniającym się pracowników za ich sumienność i zaangażowanie w codzienną pracę. Kolejną atrakcję przygotowało Centrum Integracji Społecznej w Grajewie. Był to skecz humorystyczny, który w satyryczny sposób zobrazował wizytę urzędnika państwowego na pływalni. Dalszą część dnia wypełniły konkursy i zabawy z nagrodami i upominkami. Wieczorem w blasku kolorowych świateł maraton aqua zumba poprowadziła Pani Olga Fiodorowicz. W niedzielę dla wszystkich został udostępniony wodny tor przeszkód, z którego bardzo intensywnie korzystały zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.