» » VI Bieg Rodzinny w Grajewie

VI Bieg Rodzinny w Grajewie

opublikowano Aktualności | 0

(fot. V Bieg Rodzinny, Dni Grajewa 2016)

W sobotę 1 lipca w ramach Dni Grajewa na terenie Klubu Hades, ul. Wojska Polskiego odbędzie się VI Bieg Rodzinny, który będzie świetną okazją do wspólnego rodzinnego biegania i sportowego rozpoczęcia rodzinnych wakacji. Jego organizatorami są Klub Sportowy Maratonka i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy Grajewskiego Centrum Kultury.

W biegu udział może wziąć rodzina, która na starcie pojawi się w minimum trzyosobowym składzie np. mama, tata i dziecko. Ale może to być również babcia czy dziadek z wnukami lub inny rodzinny skład. Przed startem nikt nie będzie sprawdzał wieku czy sportowych umiejętności. Nikt też nie będzie mierzył czasu czy na mecie wypatrywał najszybszego biegacza. Liczy się udział i wspólne rodzinne bieganie. To dobry czas na sportowe rozpoczęcie rodzinnych wakacji i wspólnego aktywnego spędzenia czasu.

Dla uczestników przygotowano trasę przy Klubie Hades, a jedno kółko liczy sobie ok. 330 m. Nie ma określonego dystansu. Każda rodzina sama zdecyduje czy pokona jedno czy kilka okrążeń.

Bieg rozpocznie się o godz. 10:00 a organizatorzy będą czekać na chętnych od godz. 9.30 na ławeczkach przy boisku do plażowej piłki siatkowej za sceną Klubu Hades.

WJ

    
 Zobacz także:
Sportowe atrakcje podczas Dni Grajewa 2016
Turniej Wymiatacze 2016
Dni Grajewa 2015 – XI Mistrzostwa Grajewa w Plażowej Piłce Siatkowej
Dni Grajewa 2015 – IV Bieg Rodzinny
Dni Grajewa 2015 – III Mistrzostwa Grajewa w Crossfit Mężczyzn
Dni Grajewa 2015 – Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej
Dni Grajewa 2015 – Turniej Wymiatacze cz.I
Dni Grajewa 2015 – Turniej Wymiatacze cz.II