» » VIII runda Grajewskiej Ligi Badmintona – wyniki

VIII runda Grajewskiej Ligi Badmintona – wyniki

opublikowano Aktualności | 0

 

VIII RUNDA 25.11.2015

NR

GODZ.18.15

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

45-56

KASIAK BEATA – DOBRYDNIO KATARZYNA

21-11

21-12

2-0

51-52

BARANKIEWICZ MAŁGORZATA – CZAPLICKI CZAREK

43-46

TUZINOWSKA MARZENA – ROŻENEK RENATA

12-21

21-16

15-4

2-1

44-50

FADROWSKA KATARZYNA – ZIELIŃSKI ADAM

13-21

14-21

0-2

60-49

POŚLEDNIK JAN – WÓJTOWICZ GRAŻYNA

21-12

21-12

2-0

55-58

PYTEL ANDRZEJ – WOJCIECHOWSKI PIOTR

12-21

21-19

5-15

1-2

59-56

OBRYCKI MARIUSZ – DOBRYDNIO KATARZYNA

NR

GODZ. 19.00

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

49-43

WÓJTOWICZ GRAŻYNA – TUZINOWSKA MARZENA

15-21

18-21

0-2

46-56

ROŻENEK RENATA – DOBRYDNIO KATARZYNA

21-8

21-10

2-0

45-54

KASIAK BEATA – CZMOCH WIKTORIA

50-57

ZIELIŃSKI ADAM – MATYSIAK MAGDA

21-9

21-16

2-0

43-51

TUZINOWSKA MARZENA – BARANKIEWICZ MAŁGORZATA

55-49

PYTEL ANDRZEJ – WÓJTOWICZ GRAŻYNA

16-21

21-16

15-13

2-1

58-44

WOJCIECHOWSKI PIOTR – FADROWSKA KATARZYNA

21-19

21-13

2-0

NR

GODZ. 19.30

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

44-54

FADROWSKA KATARZYNA – CZMOCH WIKTORIA

60-57

POŚLEDNIK JAN – MATYSIAK MAGDA

21-12

21-13

2-0

45-59

KASIAK BEATA – OBRYCKI MARIUSZ

21-16

21-19

2-0

17-18

MOŁCZANOWSKI KRZYSZTOF – WIERZBICKI PIOTR

5-21

8-21

0-2

16-2

SZEMATOWICZ MARCIN – CISŁO SŁAWEK

21-12

21-7

2-0

15-18

KLEKOTKO RAFAŁ – WIERZBICKI PIOTR

20-22

21-19

15-7

2-1

NR

GODZ. 20.15

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

1-9

ORZECHOWSKI – WIELGAT MARIUSZ

1-21

5-21

0-2

10-8

CUDNY ADAM – OLSZEWSKI MACIEJ

21-17

21-13

2-0

14-2

POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW – CISŁO SŁAWEK

21-13

18-21

15-4

2-1

16-17

SZEMATOWICZ MARCIN – MOŁCZANOWSKI KRZYSZTOF

21-10

21-10

2-0

15-3

KLEKOTKO RAFAŁ – TYNECKI PIOTR

21-7

21-11

2-0

11-7

PRZYBOROWSKI WOJTEK – OSTASZEWSKI MACIEJ

12-6

TUZINOWSKI KAROL – GOLUBIEWSKA DANUTA

21-7

21-12

2-0

NR

GODZ. 20.45

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

3-5

TYNECKI PIOTR – CHOYNOWSKI ŁUKASZ

6-21

13-21

0-2

10-14

CUDNY ADAM – POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW

16-21

15-21

0-2

1-8

ORZECHOWSKI ZBYSZEK – OLSZEWSKI MACIEJ

9-21

16-21

0-2

9-7

WIELGAT MARIUSZ – PRZYBOROWSKI WOJTEK

22-20

12-21

10-15

1-2

10-6

CUDNY ADAM – GOLUBIEWSKA DANUTA

21-11

21-15

2-0

11-5

PRZYBOROWSKI WOJCIECH – CHOYNOWSKI ŁUKASZ

13-21

21-15

11-15

1-2

1-12

ORZECHOWSKI ZBYSZEK – TUZINOWSKI KAROL

10-21

12-21

0-2

13-3

KONIECKO KAROL – TYNECKI PIOTR

NR

GODZ. 21.15

SET1

SET2

SET3

WYNIK

27-34

WÓJTOWICZ TOMASZ – TUROWSKI JAREK

21-16

21-12

2-0

16-6

SZEMATOWICZ MARCIN – GOLUBIEWSKA DANUTA

21-16

21-18

2-0