» » Warmia Grajewo – ŁKS 1926 Łomża

Warmia Grajewo – ŁKS 1926 Łomża

opublikowano Aktualności | 0

Zespół Warmii przystąpił do spotkania w poważnie osłabionym składzie, bez kontuzjowanego Marcina Arciszewskiego i Damiana Zubowskiego, oraz Tomasza Dzierzgowskiego, który rozchorował się przed meczem.
W 29 minucie Michał Sadowski(ŁKS) otrzymał podanie z lewej strony boiska i będąc zupełnie niepilnowany w polu karnym Warmii strzałem z woleja w krótki róg pokonał Gieniusza. Dziesięć minut później ten sam zawodnik po prostopadłym podaniu podwyższył wynik spotkania na 2:0. Trzecią bramkę dla gości w 79 minucie zdobył Rafał Maćkowski wykorzystując błąd defensywy Warmii. Osłabiony zespół gospodarzy bez trzech podstawowych zawodników nie był w stanie nawiązać równorzędnej walki z dobrze dysponowanym ŁKS-em.

26.09.2015 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – ŁKS 1926 Łomża 0:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Michał Sadowski 29′, 0:2 Michał Sadowski 39′, 0:3 Rafał Maćkowski 79′

WARMIA 1.Gieniusz – 15.Lekenta, 16.Sypytkowski, 3.Domurat, 4.Mikucki – 5.Randzio (Kpt) (51′ 10.Chyliński), 19.Cybulski, 8.Mirva, 20.Matysiewicz, 13.Staniszewski (88′ 2.Olszyński) – 9.Strzeliński

REZERWA: 52.Sobolewski – 18.Makowski, 2.Olszyński, 10.Chyliński

ŁKS 1926: 1.Wienczatek – 11.Malinowski, 15.Pisiak, 6.Reinaldo Melao, 4.Przysowa – 22.Brzozowski (90′ 14.Kacprzyk), 16.Sadowski (86′ 3.Brutkowski), 9.Zaniewski (78′ 7.Olesiński), 18.Rydzewski (82′ 20.Świderski), 24.Gałązka – 8.Maćkowski (Kpt)

REZERWA: 12.Brazinskas – 14.Kacprzyk, 7.Olesiński, 20.Świderski, 5.Kamienowski, 3.Brutkowski, 21.Boroń

Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)

Żółte kartki: Mirva (WARMIA), Pisiak, Malinowski (ŁKS 1926)