» » Ważne zwycięstwo w II Lidze tenisa stołowego

Ważne zwycięstwo w II Lidze tenisa stołowego

opublikowano Aktualności | 0

Po dwumiesięcznej przerwie rozgrywek drużynowych zawodnicy II Ligi tenisa stołowego MOSiR Grajewo 28.02.2021r rozegrali mecz VIII kolejki z białostockim UKS ATS. Gospodarze meczu – MOSiR Grajewo odnieśli cenne zwycięstwo, które przybliża ich do walki o czołowe miejsce w końcowej klasyfikacji tych rozgrywek. Zwycięstwo 8-2 z białostockim zespołem może świadczyć o dobrej formie grajewskich zawodników a do zakończenia I rundy  rywalizacji drugoligowców pozostał 1 mecz z wice liderującym MOKS Białystok w dniu 07.03.2021 w Grajewie. W połowie marca planowane są również mistrzostwa województwa seniorów w których zaplanowany jest start grajewskich zawodników.

Drużyna MOSiR wystąpiła w optymalnym składzie: kapitan drużyny Krymski Marek- 2,5 pkt , Królewicz Tyberiusz-2,5 pkt, Zawistowski Marcin-1,5 pkt, Maciorowski Krystian-1,5 pkt i Marczykowski Mateusz – drugi mecz po kontuzji.