» » Wojewódzkie Mistrzostwa OHP w Piłce Nożnej

Wojewódzkie Mistrzostwa OHP w Piłce Nożnej

opublikowano Aktualności | 0

7 października na boisku Orlik przu ul. 11 Listopada odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa OHP w Piłce Nożnej. W turnieju wzięło udział osiem zespołów z Grajewa, Łomży, Kolna, Białegostoku, Zambrowa, Suwałk, Augustowa i Wasilkowa. Rozgrywki były prowadzone w dwóch grupach systemem pucharowym. Tegoroczną edycję po raz kolejny wygrała reprezentacja Hufca Pracy w Grajewie, drugie miejsce zajął Hufiec Pracy z Zambrowa a trzecie Hufiec Pracy w Kolnie. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale a pierwsze trzy zespoły dodatkowo zostały uhonorowane pucharami, oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Urząd Miasta w Grajewie. Najlepszym bramkarzem został Prusinowski Daniel (Hufiec Pracy w Kolnie) a najlepszym zawodnikiem Sebastian Romanowski (Hufiec Pracy w Grajewie), który zdobył 10 bramek.