» » Wraca fulsal! Puchar Polski w Grajewie

Wraca fulsal! Puchar Polski w Grajewie

opublikowano Aktualności | 0

Wraca futsal! Puchar Polski w Grajewie! ?⚽

?Jesteśmy po spotkaniu organizacyjnym dotyczącym rozgrywek II ligi futsalu woj. podlaskiego oraz Pucharu Polski na szczeblu województwa.

✅Na wstępie bardzo dobra informacja! Futsal MOSiR Grajewo będzie organizatorem turnieju eliminacyjnego Pucharu Polski na szczeblu województwa. Turniej odbędzie się 23 listopada w grajewskiej hali! O tym więcej w kolejnym poście.

✅W tym sezonie trochę zmian. Z drugą ligą żegna się zeszłoroczny zwycięzca Bankiet Choroszcz i wicelider rozgrywek FC Zambrów oraz MOKS Białystok, Sparta Szepietowo, KS Grabówka. Do grona drugoligowców dołącza: Futbalo Bialystok,  Bonito Białystok, Greygoose Białystok, DTS Helios Białystok, LZS Izbiszcze , LZS Choroszcz, Browar Północny Futsal Team Suwałki.

➡️W II lidze zobaczymy 10 zespołów podzielonych na dwie grupy.

Grupa A
1. MOSIR Grajewo
2. Bonito Białystok
3. LZS Izbiszcze
4. Browar Północny Futsal Team Suwalki
5. DTS Helios Bialystok

Grupa B
1. Żubr Drohiczyn
2. KSUM Krynki
3. LZS Choroszcz
4. Futbalo Białystok
5. Greygoose Białystok

Z każdej grupy awansują po dwie najlepsze drużyny, które zagrają że sobą w tzw. Play-offach, w których wyłoniony zostanie zwycięzca II ligi PLF.

✅Przed nami dużo pracy organizacyjnej, ale wspólnymi siłami zdołamy wszystkiemu podołać. Jak zwykle liczymy na wsparcie kibiców, którzy swoją obecnością na trybunach przyczynili się do zwycięstw drużyny. Niech przysłowiowy DWUNASTY zawodnik będzie z nami! ?