» » Wygrana siatkarzy Mlekpol MOSiR Grajewo

Wygrana siatkarzy Mlekpol MOSiR Grajewo

opublikowano Aktualności | 0

 

Po fatalnym początku pierwszej rundy rozgrywek III ligi piłki siatkowej mężczyzn drużyna MLEKPOL – u MOSiR Grajewo zaczyna odrabiać straty. W niedzielę w hali sportowej MOSiR wygrali 3 : 0 z UKS Start Szepietowo.
Goście mimo, że przyjechali tylko z szóstką zawodników od początku postawili gospodarzom trudne warunki. Pierwszy set to pokaz błędów z obu stron i to sprawiało, że długo na tablicy wyników utrzymywał się remisowy rezultat. Dopiero od stanu 8 : 8 grajewianie zaczęli dokładnie zagrywać, skutecznie atakować i szybko zakończyli tego seta. W drugim goście od początku objęli prowadzenie, bo skutecznie atakowali i blokowali piłkę. Natomiast siatkarze Mlekpolu zaczęli popełniać niemal szkolne błędy. Do tego zepsuli kilka zagrywek. Dopiero gdy na zagrywce pojawił się Adam Odlanicki zaczęli powoli odrabiać straty i po zaciętej walce wyrównali na 20 : 20. Od tego momentu silnie skoncentrowani powiększyli przewagę i kibice z ulgą przyjęli końcowy gwizdek.
Trzeci set też rozpoczął się od dobrej gry gości, którzy szybko objęli prowadzenie kilkoma punktami. Gospodarze musieli wznieść się na szczyty umiejętności i doprowadzili do remisu 12 : 12. Od tego momentu zaczęło brakować sił zawodnikom z Szepietowa. Wykorzystali to gospodarze, którym zaczęło wszystko wychodzić i szybko skończyli ten mecz.
Teraz przed trzecioligowymi siatkarzami prawie miesięczna przerwa, na którą gospodarze udają się w dobrym nastroju.
WJ

MLEKPOL MOSIR GRAJEWO – UKS START SZEPIETOWO 3 : 0 (25:16, 25:22, 25:17)

MLEKPOL MOSiR: Adam Odlanicki, Łukasz Boć, Marcin Klauza, Mariusz Bielski, Radosław Szarnecki, Jakub Ćwiklewski, Mirosław Mieczkowski jako libero oraz Sebastian Rafałowski, Rafał Bogusz. Trener: Marek Adamkiewicz.
START: Arkadiusz Konstańczuk, Konrad Krajewski, Łukasz Sierocki, Adam Koc, Karol Ambroziak, Mariusz Wysocki. Trener: Arkadiusz Konstańczuk.
I sędzia – Bartosz Małachowski (Białowieża), II sędzia – Andrzej Ignaciuk (Białystok), sędzia sekretarz – Janusz Ignaciuk (Lewkowo).