» » Wyjazd na mecz

Wyjazd na mecz

opublikowano Aktualności | 0

Dnia 29-10-2017 roku w niedzielę ok. godz. 12:00, parking przy grajewskim Urzędzie Miasta przybrał barwy żółto czerwone a to dlatego, że grupa Orlików i Młodzików z MOSIR Grajewo wraz z trenerami p. Mariuszem Sobczyk i p. Wojciechem Kozikowskim, rodzicami, rodzeństwem i sympatykami piłki nożnej, „uzbrojona” w jagiellońskie gadżety udała się na długo wyczekiwaną przygodę: wyprowadzenie piłkarzy na mecz Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin. Kilka minut po godz. 12:00 dwa wesołe autobusy wyruszyły do Białegostoku. Witaj przygodo!

Na miejscu pokaźna gromadka ok. 100 osób odbyła kontrolę stewardów i szybciutko zajęła miejsca na trybunach. Z wielką niecierpliwością czekaliśmy na rozpoczęcie meczu.

„W mieście Białystok, W tym w którym żyję, Oddałem serce drużynie. Wstań, unieś barwy,Wsłuchaj się w słowa, Pieśni o Mej Jagiellonii. Moja drużyno, Ma ukochana, Pokonasz dzisiaj rywala.Strzelisz 3 bramy,I znów wygramy, Klubie Ty Nasz ukochany!” – hymn Jagiellonii Białystok zabrzmiał a na płycie boiska pojawili się piłkarze Jagiellonii Białystok oraz Zagłębia Lubin w asyście 24 Orlików z MOSIR Grajewo. Tak spełniają się marzenia, tak kształtuje i rozwija się pasję. Ogromne brawa rozległy w naszym sektorze bo dla nas dzisiaj ci mali kibice, młodzi sportowcy z Grajewa byli bohaterami. I choć nie wszyscy z drużyny mogli dzisiaj czynnie uczestniczyć w tym wydarzeniu to za wyrozumiałość, doping i koleżeńską postawę dziękujemy.

Jak w hymnie Jagiellonii jeden z wersów mówi: „Pokonasz dzisiaj rywala”…wynikiem 3:1- pokonaliśmy. Dziękujemy.
Dzisiejsze wydarzenie na długo pozostanie w naszej pamięci, ale chyba najbardziej zapamiętają je nasi mali bohaterowie dnia. Dla nich to było bardzo duże przeżycie i doświadczenie, które z pewnością wzmocniło więzi w drużynie i o to też właśnie chodzi.

Dzisiejsze wydarzenie na długo pozostanie w naszej pamięci, ale chyba najbardziej zapamiętają je nasi mali bohaterowie dnia. Dla nich to było bardzo duże przeżycie i doświadczenie, które z pewnością wzmocniło więzi w drużynie i o to też właśnie chodzi.
Za te piękne przeżycia i organizację za chęci za poświęcony czas, serdecznie dziękujmy osobom, które były organizatorami tego przedsięwzięcia, które pomogły w przygotowaniach. W sposób szczególny dziękujemy dla pana Pawła Sierzputowskiego – sympatyka naszej drużyny, pana Piotra Komor ,Joanny Komor, wszystkim rodzicom za materiały do filmiku oraz zdjęcia, ale przede wszystkim dziękujemy dla trenera naszych dzieci p. Mariusza Sobczyk za anielską cierpliwość i prawdziwą pasję, którą zaszczepia pan w naszych dzieciach. Dziękujemy.

link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=dye6O3CbFv4&feature=share.