» » Wynik lepszy niż gra.. – Juniorzy Młodsi

Wynik lepszy niż gra.. – Juniorzy Młodsi

opublikowano Aktualności | 0

MŁKS Łomża 3-0 MOSiR Grajewo

Niestety drużyna Juniorów Młodszych MOSiR Grajewo przegrała swój pierwszy mecz ligowy w Łomży 3:0. Spotkanie do przerwy było bardzo wyrównane z lekką przewagą zawodników z Grajewa, którzy stworzyli sobie dwie  stuprocentowe sytuację. Niestety zabrakło zimnej krwi i szczęścia przy wykończeniu akcji. Po przerwie szczęścia było jeszcze mniej, ponieważ jeden z naszych zawodników doznał poważnej kontuzji kolana. Grając przez moment w 10. przeciwnicy strzelili gola na 1:0. Na domiar złego w 60 minucie nasz bramkarz dostał czerwona kartkę po dotknięcie piłki ręką poza polem karnym. W tym momencie mecz był już rozstrzygnięty i drużyna MŁKSu strzeliła jeszcze dwie bramki. Mimo porażki drużyna z Grajewa zaprezentowała się z dobrej strony, stworzyła sporo sytuacji, walczyła do końca i była bardzo zaangażowana w grę.