» » Wyniki drugiej rundy Grajewskiej Ligi Badmintona

Wyniki drugiej rundy Grajewskiej Ligi Badmintona

opublikowano Aktualności | 0

 

II KOLEJKA 30.09.2015

NR

GODZ.18.15

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

43-60

TUZINOWSKA MARZENA – JASTRZĘBSKI BARTOSZ

61-59

POŚLEDNIK JAN – OBRYCKI MARIUSZ

21:16

21:18

2:0

62-58

CZAPLICKI CZAREK – WOJCIECHOWSKI PIOTR

44-57

FADROWSKA KATARZYNA – ZIMOCH PATRYK

45-56

KASIAK BEATA – ŁUKOWSKA OLGA

46-57

ROŻENEK RENATA – ZIMOCH PATRYK

44-46

FADROWSKA K. – ROŻENEK R.

23:21

21:18

2:0

46-61

ROŻENEK R. – POŚLEDNIK J

16:21

22:20

10:15

1:2

NR

GODZ. 19.00

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

43-59

TUZINOWSKA MARZENA – OBRYCKI MARIUSZ

21:15

21:13

2:0

60-58

JASTRZĘBSKI BARTEK – WOJCIECHOWSKI PIOTR

61-57

POŚLEDNIK JAN – ZIMOCH PATRYK

62-56

CZAPLICKI PATRYK – ŁUKOWSKA OLGA

21:19

21:14

2:0

44-55

FADROWSKA KATARZYNA – PYTEL ANDRZEJ

21:16

21:23

10:15

1:2

45-54

KASIAK BEATA – CZMOCH WIKTORIA

55-48

PYTEL ANDRZEJ – KOZIKOWSKI ZDZISŁAW

56-54

ŁUKOWSKA O. – CZMOCH W.

7:21

13:21

0:2

NR

GODZ. 19.30

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

46-53

ROÆENEK RENATA – GOLUBIEWSKA WIKTORIA

47-52

KOZIKOWSKA JOANNA – BARANKIEWICZ JAROSŁAW

48-51

KOZIKOWSKI ZDZISŁAW – BARANKIEWICZ MAŁGORZATA

49-50

ZIELIŃSKA ANNA – ZIELIŃSKI ADAM

47-54

KOZIKOWSKA JOANNA – CZMOCH WIKTORIA

48-53

KOZIKOWSKI ZDZISŁAW – GOLUBIEWSKA WIKTORIA

55-62

PYTEL ANDRZEJ – CZPLICKI CZAREK

21:17

21:18

2:0

53-51

GOLUBIEWSKA WIKTORIA – BARANKIEWICZ MAŁGORZATA

12:21

14:21

0:2

NR

GODZ. 20.15

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

49-52

ZIELIŃSKA ANNA – BARANKIEWICZ JAROSŁAW

50-51

ZIELIÑSKI ADAM – BARANKIEWICZ MAŁGORZATA

21:14

21:16

2:0

1-18

ORZECHOWSKI ZBIGNIEW – MOCZANOWSKI KRZYSZTOF

20:22

17:21

0:2

2-19

CISŁO SŁAWOMIR – WIERZBICKI PIOTR

16:21

18:21

0:2

4-17

SULICH ROBERT – RANDZIO KAMIL

5-16

CHOYNOWSKI ŁUKASZ – SZEMATOWICZ MARCIN

4-2

SULICH ROBERT – CISŁO SŁAWOMIR

17:21

17:21

0-2

NR

GODZ. 20.45

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

3-18

TYNECKI PIOTR – MOŁCZANOWSKIMKRZYSZTOF

21:13

21:17

2:0

1-19

ORZECHOWSKI ZBIGNIEW – WIERZBICKI PIOTR

17:21

17:21

0:2

2-17

CISŁO SŁAWOMIR – RANDZIO KAMIL

3-16

TYNECKI PIOTR – SZEMATOWICZ MARCIN

7:21

8:21

0:2

4-15

SULICH ROBERT – KLEKOTKO RAFAŁ

11;21

9:21

0:2

5-14

CHOYNOWSKI ŁUKASZ – POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW

NR

GODZ. 21.15

SET1

SET2

SET3

WYNIK

6-13

GOLUBIEWSKA DANUTA – KONIECKO KAROL

16-21

17-21

0-2

7-12

OSTASZEWSKI MACIEJ – TUZINOWSKI KAROL

17-21

21;18

9:15

1-2

8-11

OLSZEWSKI MACIEJ – PRZYBOROWSKI WOJCIECH

15-21

17-21

0-2

9-10

WIELGAT MARIUSZ – CUDNY ADAM

21-12

19-21

15-13

2-1

6-15

GOLUBIEWSKA DANUTA – KLEKOTKO RAFAŁ

14-21

13-21

0-2

7-14

OSTASZEWSKI MACIEJ – POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW

10-21

10-21

0-2

NR

GODZ. 21.45

SET1

SET2

SET3

WYNIK

8-13

OLSZEWSKI MACIEJ – KONIECKO KAROL

14-21

21-14

13-15

1-2

9-12

WIELGAT MARIUSZ – TUZINOWSKI KAROL

16-21

21-16

15-6

2-1

10-11

CUDNY ADAM – PRZYBOROWSKI WOJCIECH

21-16

14-21

9-15

1-2

2-15

CISŁO SŁAWOMIR – KLEKOTKO RAFAŁ

5-21

17-21

0-2