» » Wyniki Juniorów Młodszych MOSiR Grajewo

Wyniki Juniorów Młodszych MOSiR Grajewo

opublikowano Aktualności | 0

   
Drużyna Juniorów Młodszych nie może zaliczyć startu rozgrywek w grupie mistrzowskiej do udanych. Zespól zmaga się z brakiem podstawowych zawodników z poprzedniego sezonu z różnych powodów. W dodatku najlepszy strzelec zespołu systematycznie powoływany jest do drużyny seniorów Warmii Grajewo, z racji tego często nie może zagrać całego meczu w Juniorach bo jego łączny czas na boisku nie może przekraczać 80 min.
Zespól z Grajewa zanotował dwie porażki z mocnymi drużynami na wyjeździe oraz remis u siebie.

Pierwszy mecz to wysoka przegrana w Białymstoku z drużyną MOSPu. Jest to faworyt rozgrywek a wszyscy zawodnicy są o rok starsi od naszych.

Drugi mecz to minimalna porażka z zespołem Talent Białystok 0:1. Zabrakło trochę szczęścia ale już było widać zmianę w nastawieniu zawodników z Grajewa.

Trzeci mecz odbył się w niedzielę na boisku przy klubie Hades a rywalem piłkarzy z Grajewa była drużyna z Łomży. Mecze miedzy tymi drużynami są zawsze zacięte i zawierają dużo emocji. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się wynikiem 1:1. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Kamil Młynarczyk.

Następny mecz drużyna gra w Wielki Czwartek a przeciwnikiem będzie zespól Jagiellonii Białystok.

Tak jak się spodziewaliśmy liga będzie trudna. Musimy walczyć w każdym meczu na 100% a wtedy uda nam się uzyskać korzystny wynik. Widać, ze jesteśmy w stanie powalczyć i wygrać mecz.