» » Wyniki trzeciej rundy Grajewskiej Ligi Badmintona

Wyniki trzeciej rundy Grajewskiej Ligi Badmintona

opublikowano Aktualności | 0

III KOLEJKA 07.10.2015

NR

GODZ.18.15

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

21-38

MŚCIWUJEWSKA MONIKA – WYSOCKI GRZEGORZ

21-17

21-17

2-0

39-37

FORMEJSTER MILENA – SARNECKI MARCIN

21-15

21-13

2-0

40-36

JAWORSKA KAROLINA – KRUKOWSKI PRZEMEK

12-21

6-21

0-2

22-35

MYŚLIŃSKI ANDRZEJ – JASTRZĘBSKI PAWEŁ

21-9

21-12

2-0

23-34

HERMANOWSKA SYLWIA – TUROWSKI JAROSŁAW

21-15

21-18

2-0

24-33

MŚCIWUJEWSKA ANNA – KISZŁO KRZUSZTOF

21-14

21-17

2-0

NR

GODZ. 19.00

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

21-37

MŚCIWUJEWSKA MONIKA – SARNECKI MARCIN

14-21

21-19

8-15

1-2

38-36

WYSOCK GRZEGORZ – KRUKOWSKI PRZEMEK

19-21

17-21

0-2

39-35

FORMEJSTER MILENA – JASTRZĘBSKI PAWEŁ

21-7

21-8

2-0

40-34

JAWORSKA KAROLINA – TUROWSKI JAROSŁAW

19-21

7-21

0-2

22-33

MYŚLIŃSKI ANDRZEJ – KISZŁO KRZYSZTOF

21-8

21-12

2-0

23-32

HERMANOWSKA SYLWIA – SARNECKA EWELINA

21-14

21-7

2-0

NR

GODZ. 19.30

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

24-31

MŚCIWUJEWSKA ANNA – SARNECKI DAWID

21-17

21-11

2-0

25-30

LASKOWSKI WIESŁAW – KOWZON WOJCIECH

11-21

8-21

0-2

26-29

DUDZIÑSKI TOMASZ – LIPSKI DARIUSZ

21-17

16-21

14-16

1-2

27-28

WÓJTOWICZ TOMASZ – WIERZBICKI ROMUALD

21-17

21-18

2-0

25-32

LASKOWSKI WIESŁAW – SARNECKA EWELINA

21-14

21-17

2-0

26-31

DUDZIÑSKI TOMASZ – SARNECKI DAWID

21-9

21-17

2-0

NR

GODZ. 20.15

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

27-30

WÓJTOWICZ TOMASZ – KOWZON WOJCIECH

21-19

9-21

7-15

1-2

28-29

WIERZBICKI ROMUALD – LIPSKI DARIUSZ

11-21

10-21

0-2

18-16

WIERZBICKI PIOTR – SZEMATOWICZ MARCIN

10-21

22-20

7-15

1-2

17-15

MOŁCZANOWSKI KRZYSZTOF – KLEKOTKO RAFAŁ

24-26

16-21

0-2

18-14

WIERZBICKI PIOTR – POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW

11-21

11-21

0-2

2-13

CISŁO SŁAWOMIR – KONIECKO KAROL

17-21

4-21

0-2

NR

GODZ. 20.45

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

3-12

TYNECKI PIOTR – TUZINOWSKI KAROL

13-21

11-21

0-2

1-15

ORZECHOWSKI ZBIGNIEW – KLEKOTKO RAFAŁ

16-14

SZEMATOWICZ MARCIN – POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW

17-13

MOŁCZANOWSKI KRZYSZTOF – KONIECKO KAROL

9-21

11-21

0-2

18-12

WIERZBICKI PIOTR – TUZINOWSKI KAROL

21-17

15-21

15-3

2-1

2-11

CISŁO SŁAWOMIR – PRZYBOROWSKI WOJCIECH

15-21

13-21

0-2

7-8

OSTASZEWSKI MACIEJ – OLSZEWSKI MACIEJ

6-9

GOLUBIEWSKA DANUTA – WIELGAT MARIUSZ

14-21

24-22

7-15

1-2

NR

GODZ. 21.15

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

3-10

TYNECKI PIOTR – CUDNY ADAM

13-21

14-21

0-2

14-9

POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW – WIELGAT MARIUSZ

21-9

21-11

2-0

15-8

KLEKOTKO RAFAŁ – OLSZEWSKI MACIEJ

21-15

21-12

2-0

6-11

GOLUBIEWSKA DANUTA – PRZYBOROWSKI WOJCIECH

13-21

15-21

0-2

4-11

SULICH ROBERT – PRZYBOROWSKI WOJCIECH

5-10

CHOYNOWSKI ŁUKASZ – CUDNY ADAM

Tabela grupa I
Tabela grupa II