» » Zapowiedź Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Solidarności

Zapowiedź Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Solidarności

opublikowano Aktualności | 0

Dnia 16.11.2015r. w hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Strażackiej 2 rusza kolejna edycja Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Kolejki będą odbywać się w poniedziałki od 18:30 do 21:30. W każdej zostanie rozegrane 6 meczy. Tym razem o puchar Solidarności będzie rywalizować 13 zespołów, część z nich to drużyny, które startują w ALPN od dawna, ale są też takie, które powracają po kilku sezonach. Lista zgłoszonych drużyn przedstawia się następująco:
1. Szpital
2. SASS Sobolewski
3. ZPW Solidarność
4. MOTO-TTRIO
5. J.B. Kamińscy
6. BATY
7. Popowo
8. Rajgród
9. Parafia św. Ojca Pio
10. Fan Club
11. Haliszka
12. Ruda
13. Woznawieś

Rozgrywki będą prowadzone systemem każdy z każdym. Mecze będą trwać po 20 minut bez przerwy. O klasyfikacji końcowej będzie decydować suma zdobytych punktów, bezpośredni mecz, w ostateczności bilans bramkowy. Na koniec rozgrywek wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki a dodatkowo dla najlepszego zawodnika, bramkarza i króla strzelców zostaną wręczone nagrody indywidualne.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z piłkarzami ALPN bardzo dziękuje wszystkim osobom za wsparcie przy organizacji rozgrywek, w szczególności radnemu miasta Grajewo Tomaszowi Paszkowskiemu, wiceprzewodniczącemu NSZZ Solidarność Eugeniuszowi Formejstrowi oraz Burmistrzowi Miasta Grajewo Panu Dariuszowi Latarowskiemu.

 

Terminarz spotkań Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Solidarności