» » Zaproszenie na IX Bieg Rolnika w Białaszewie

Zaproszenie na IX Bieg Rolnika w Białaszewie

opublikowano Aktualności | 0

Wójt gminy Grajewo P. Stanisław Szleter i Klub Sportowy Maratonka Grajewo zapraszają w sobotę 17 września na IX Bieg Rolnika, który odbędzie się w Białaszewie – start i meta przy Szkole Podstawowej. Bieg będzie jednocześnie Mistrzostwami Rolników Podlaskiego Zrzeszenia LZS w Białymstoku. W tym roku biegacze pobiegną na trasie od Szkoły Podstawowej w kierunku Sojczynka – asfalt i szutr we wsi i lesie. Organizatorzy przygotowali dla kobiet i mężczyzn dystans 6 000 m.
Dla wszystkich chętnych przygotowano też kilka kategorii wiekowych. I tak uczniowie szkół podstawowych pobiegną na dystansie od 250 do 750 m, a dziewczęta z gimnazjów 750 m. Dla chłopców przygotowano trasę o długości 1500 m. Bieg Rolnika to 6 000 m . Dla najlepszych w każdej kategorii wiekowej przygotowano okolicznościowe medale i upominki dla uczestników Biegu Rolnika. W tym biegu obowiązuje wpisowe w wysokości 10 zł. Ponadto organizatorzy zapewniają posiłek, słodycze i napoje. Zawodnicy zapisują się drogą elektroniczną.
Informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 516 109-389 lub 608 082-342. Regulamin i lista zapisów na www.maratonka.pl .Jednak w najbliższych dniach z powodu awarii strony internetowej Maratonki zapisy przyjmowane będą awaryjnie pod adresem emailowym: borawski@grajewiak.pl
Organizatorzy serdecznie przepraszają za te utrudnienia i zapraszają na imprezę.

Regulamin IX Biegu Rolnika w Białaszewie

WJ