» » Zasłużona lekcja od Jagiellonii

Zasłużona lekcja od Jagiellonii

opublikowano Aktualności | 0

Trampkarze MOSIR WARMIA Grajewo doznali pierwszej porażki (1:7) na wyjeździe z Akademią Piłkarską „JAGIELLONIA” Białystok. Wysoki wynik świadczy o jednostronnym pojedynku i tak
w rzeczywistości było. Młodzi zawodnicy z Białegostoku od początku pierwszej połowy narzucili swój styl gry, co skutkowało tym, że ciężko było naszej drużynie budować akcje ofensywne i co za tym idzie, stwarzać jakiekolwiek sytuacje podbramkowe. Nie ustrzegliśmy się też błędów indywidualnych czego między innymi skutkiem było 5 straconych bramek w pierwszych 35 minutach gry. Druga część spotkania zaczęła się od odważniejszej gry naszej drużyny. Potrafiliśmy wychodzić z akcjami ofensywnymi, stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwnika. Dzięki tej poprawie w zamieszaniu po rzucie rożnym zdobyliśmy bramkę, a jej autorem był Arkadiusz Mazurek. Niestety był to ostatni pozytyw w tym spotkaniu. Straciliśmy później jeszcze dwie bramki i było już po meczu. Meczu, po którym drużyna na pewno wyciągnie odpowiednie wnioski i już w środę 13 września w pełni się zrehabilituje. Zagramy tego dnia z MŁKS Łomża o godzinie 17:30 na boisku przy Klubie Hades. Zapraszamy.