» » Zawody Pływackie 2017

Zawody Pływackie 2017

opublikowano Aktualności | 0

Dnia 29.10.2017 roku na Pływalni Miejskiej odbyły się zawody pływackiej zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie. Uczestnicy zawodów brali udział w trzech stylach: klasyczny, kraul na grzbiecie oraz kraul na piersiach. Zawodnicy zostali wystawieni przez szkółki pływackie, w których szlifują swoje umiejętności na co dzień. Są to szkółki działające na Pływalni Miejskiej w Grajewie: grupa MOSiR, Wodnik, Posejdon oraz Aqua Sport. Dzieci rywalizowały w kategoriach wiekowych. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, medale oraz drobne upominki. Całe zawody poprowadził Adam Cudny, któremu bardzo serdecznie dziękujemy 🙂

Oto wyniki zawodów:

Dziewczęta 2009r. – 25 m grzbiet

  1. Zielińska Milena – Wodnik- czas. 25:44
  2. Brakoniecka Angelika -Posejdon – czas 25:92
  3. Cudna Zuzanna – Aqua Sport – czas 26:29

Chłopcy 2009 r. – 25 m grzbiet

  1. Tyszkiewicz Paweł – Wodnik- czas 25:85
  2. Klonowski Oskar – Wodnik –  czas 28:55
  3. Stachelek Ksawery – Posejdon- czas 28:77

Dziewczęta 2008r. – 25 m grzbiet

  1. Aleksiejew Lena – Posejdon
  2. Zajkowska Julia – MOSiR
  3. Szymanowska Aleksandra – Wodnik

Chłopcy 2008r. – 25 m grzbiet

  1. Dubois Dawid – Wodnik – czas 22:70
  2. Ołdakowski Filip – Wodnik – czas 22:95
  3. Gwiazdowski Łukasz – MOSiR – czas 35:86

Dziewczęta 2007r. – 25 m grzbiet

  1. Kozłowska Marta – Wodnik – czas 21:48
  2. Kwiesielewicz Karolin – Wodnik – czas 22:70
  3. Tyszkiewicz Itanna – Wodnik – czas 23:71

Chłopcy 2007r. – 25 m grzbiet

  1. Wencek Tomasz – Wodnik –  czas 21:59
  2. Randzio Kacper – Posejdon – czas 23:90
  3. Szeszko Paweł – Wodnik – czas 24:59

Dziewczęta 2006 r. – 25 m grzbiet

  1. Pieńkowska Joanna – Wodnik – czas 23:31
  2. Mikołajska Żaneta – Aqua Sport – czas 25:39
  3. Gwiazdowska Weronika – MOSiR – czas 25:94

Chłopcy 2006r. – 25m grzbiet

  1. Gentek Szymon – MOSiR – czas 24:32
  2. Cichocki Bartosz – Aqua Sport – czas 24:95
  3. Ziemkiewicz Hubert- Aqua Sport- czas 24:98

Dziewczęta 2005r. – 50 m grzbiet

  1. Guzowska Gabriela- Wodnik- czas 47:86
  2. Matysiewicz Zuzanna- Wodnik – czas 56:91
  3. Gutowska Maja – Aqua Sport – czas 59:82

Chłopcy 2005r. – 50 m grzbiet

  1. Wysocki Jakub- Wodnik  – czas 48:16
  2. Nitkowski Mateusz – Aqua Sport – czas 49:46
  3. Dąbrowski Kamil – Wodnik- czas 54:16

Dziewczęta 2004r. – 50m grzbiet

  1. Rakowska Natalia – Posejdon – czas 50:83
  2. Czerwińska Gabriela – Wodnik – czas 51:92
  3. Pavliv Elina – MOSiR- czas 55:22

Chłopcy 2004r. – 50m grzbiet

  1. Sierzputowski Szymon – Wodnik- czas 42:86
  2. Dydyk Yuri- Aqua Sport – czas 48:33
  3. Dzikiewicz Dorian – Aqua Sport – czas 49:15

Chłopcy 2003 r. – 50m grzbiet

  1. Wencek Wiktor – Wodnik – czas 45:80
  2. Myszka Paweł – Wodnik- czas 45:99
  3. Kuczyński Tomasz – Wodnik – czas 46:33

Dziewczęta 2007 r- 25m klasyk

  1. Kwiesielewicz Karolina – Wodnik – czas 31:49
  2. Czerwińska Iza – Wodnik – czas 31:70
  3. Kozłowska Marta- Wdnik – czas 31:72

Chłopcy 2008 r – 25m klasyk

  1. Joka Adam – Aqua Sport – czas 28:05
  2. Dubois Dawid- Wodnik – czas 32:89

Chłopcy 2007r – 25m klasyk

  1. Maciejewski Oliwier –  Posejdon – czas 37:67
  2. Lekienta Igor – Wodnik – czas 42:25

Chłopcy 2006 r. – 25m klasyk

  1. Stachelek Bartosz – Posejdon – czas 26:61
  2. Ptaszyński Tomasz- MOSiR – czas 33:79

Dziewczęta 2006r. – 25 m klasyk

  1. Julia Brzózka – MOSiR- czas 29:66
  2. Pieńczykowska Joanna- Wodnik – czas 29:93
  3. Julia Pokrzywa – MOSiR – czas 31:36

Chłopcy 2005r – 50m klasyk

  1. Maciejewski Bartłomiej – Posejdon – czas 57:23
  2. Wysocki Jakub – Wodnik – czas 1:00:37

Chłopcy 2004r. – 50m klasyk

  1. Blaszko Krzysztof – Wodnik – czas 1:04:38

Dziewczęta 2005r. – 50m klasyk

  1. Chudek Iga – Aqua Sport – czas 58:69
  2. Matysiewicz Zuzanna – Wodnik – czas 1:08:23
  3. Guzowska Gabriela – Wodnik- czas 1:12:31

Dziewczęta 2003r. – 50m klasyk

  1. Mielek Paulina – Posejdon – czas 57:85

Dziewczęta 2004r. – 50m klasyk

  1. Czerwińska Gabriela – Wodnik- czas 57:30

Dziewczęta 2009 – 25m kraul

  1. Zielińska Marlena – Wodnik –  czas 28:07
  2. Witkowska Julia – Wodnik – czas 29:46
  3. Niewiadomska Aleksandra- Aqua Sport – czas 30:39

Chłopcy 2009r. – 25m kraul

  1. Kwiesielewicz Krystian – Wodnik- czas 28:64
  2. Stachelek Ksawery – Posejdon – czas 32:15

Dziewczęta 2008r. – 25m kraul

  1. Aleksiejew Lena – Posejdon- czas 21:15
  2. Szymanowska Aleksandr- Wodnik- czas 24:51
  3. Zajkowska Julia – MOSiR -czas 25:34

Chłopcy 2008r. – 25m kraul

  1. Dubois Dawid – Wodnik – czas 24:44
  2. Ołdakowski Filip – Wodnik – czas 24:56

Dziewczęta 2007r. – 25m kraul

  1. Tyszkiewicz Hanna – Wodnik – czas 21:72
  2. Kwiesielewicz Karolina – Wodnik – czas 23:12
  3. Czerwińska Izabela- Wodnik – czas 23:53

Chłopcy 2007r. – 25m kraul

  1. Wencek Tomasz – Wodnik- czas 19:42
  2. Szeszko Paweł – Wodnik- czas 21:63
  3. Karwowski Bartosz – Aqua Sport- czas 21:76

Dziewczęta 2006r. -25m kraul

  1. Brzózka Julia – MOSiR- czas 21:36
  2. Pieńskowska Joanna – Wodnik- czas 22:13
  3. Mikołajska Żaneta – Aqua Sport – czas 23:35

Chłopcy 2006- 25m kraul

  1. Stachelek Bartosz – Posejdon – czas 18:79
  2. Cichocki Bartosz – Aqua Sport- czas 20:39
  3. Ziemkiewicz Hubert – Aqua Sport- czas 21:40

Dziewczęta 2005r- 50m kraul

  1. Gutowska Maja- Aqua Sport – czas 47:84
  2. Guzowska Gabriela – Wodnik- czas 52:77

Chłopcy 2005r.- 50m kraul

  1. Bęś Olaf – Wodnik – czas 44:03
  2. Nitkowski Mateusz – Aqua Sport – czas 45:94
  3. Wysocki Jakub – Wodnik – czas 48:66

Dziewczęta 2004r. – 50m kraul

  1. Czerwińska Gabriela – Wodnik- czas 41:25
  2. Rakowska Natalia – Posejdon – czas 48:76
  3. Povliv Elina – MOSiR- czas 50:93

Chłopcy 2004r. – 50m kraul

  1. Sierzputowski Szymon- Wodnik – czas 34:53
  2. Dzikiewicz Dorian – Aqua Sport – czas 38:37
  3. Dydyk Yuri – Agua Sport oraz Maciej Zyskowski – Aqua Sport – czas 40:94

Chłopcy 2003r. – 50m kraul

  1. Joka Julian – Aqua Sport – czas 38:37
  2. Kuczyński Kacper- Aqua Sport- czas 39:97
  3. Wencek Wiktor – Wodnik – czas 40:51

 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.