» » Zawody Pływackie dla najmłodszych

Zawody Pływackie dla najmłodszych

opublikowano Aktualności | 0

W dniu 14 lipca b.r na pływalni miejskiej w Grajewie w ramach wakacji z MOSiR – em odbyły się zawody pływackie dla najmłodszych. W zawodach wzięła udział duża grupa zagorzałych pływaków, którzy pochodzili z różnych miast, a nawet krajów. Sportowa rywalizacja
przysporzyła dużo radości i zabawy zarówno dla dzieci jak i rodziców. Zawodnicy musieli pokonać dystans 25 metrów stylem dowolnym. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami oraz drobnymi upominkami ufundowanymi przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie.

W kategorii dziewcząt w wieku 8-10 lat, I miejsce przypadło – Miller Dominice z Grajewa, II – Zorczykowskiej Magdalenie z Grajewa zaś III- Zalewskiej Annie z Grajewa.

W kategorii dziewcząt w wielu 11-12 lat, I miejsce zajęła – Guzowska Gabriela z Grajewa, II- Malinowska Pola z Gdańska,  III- Zalewska Paulina z Grajewa, IV – Castro Nicola z New York, V- Kucharska Amelia z Grajewa.

W kategorii chłopców I miejsce zajął Kalbarczyk Franciszek z Grajewa zaś II miejsce przypadło Chełmińskiemu Mateuszowi również z Grajewa.

Zawody przeprowadzili ratownicy pływalni miejskiej: Kamil Bąk oraz Przemysław Krukowski.