» » Zawody zapaśnicze w Chełmie

Zawody zapaśnicze w Chełmie

opublikowano Aktualności | 0

W dniach 21 – 22 kwietnia 2017r. w Chełmie rozegrano Międzynarodowy Turniej Młodzików w stylu klasycznym i Młodziczek w zapasach kobiet. W turnieju wystartowało 249 uczestników i uczestniczek z najlepszych klubów w kraju oraz ekipy z zagranicy (Białoruś, Litwa i Ukraina). Z zawodników MOSiR Grajewo najlepiej wypadli Bartosz Poniatowski, który zajął VII miejsce w kategorii do 38kg oraz Dawid Konopka, który zajął VII miejsce w kategorii do 73kg. Pozostali zawodnicy uplasowali się na dalszych pozycjach. Miłym akcentem zawodów było podsumowanie rywalizacji Klubów Sportowych w zapasach styl klasyczny w kategorii wiekowej młodzika za 2016 rok. Nasz klub MOSiR Grajewo uplasował się na II miejscu w tym rankingu. Trener Grzegorz Czyżewski odebrał okazały puchar ufundowany przez Prezesa Polskiego Związku Zapaśniczego.