» » Złoty medal w Pucharze Polski Kadetów

Złoty medal w Pucharze Polski Kadetów

opublikowano Aktualności | 0

W dniach 29-31.03.2019 w Kostrzynie nad Odrą odbył się Puchar Polski Kadetów w zapasach styl klasyczny. Zawody zgromadziły zawodników z całego kraju. Celem zawodów była popularyzacja sportu wśród dzieci i młodzieży  oraz uzyskanie kwalifikacji do startu w XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Bardzo dobrze na macie w Kostrzynie zaprezentował się zawodnik sekcji zapasów MOSiR Grajewo Brajan Szreder, który w wadze 51kg zdobył złoty medal. Dobry występ zanotował też najmłodszy zawodnik naszej drużyny Kacper Zawistowski, który w pierwszym swoim starcie w grupie wiekowej juniora młodszego w wadze 45kg zajął 7 miejsce.

Zawodnicy MOSiR Grajewo, którzy wywalczyli prawo startu w XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży – Świętokrzyskie 2019 : Kacper Zawistowski 45 kg, Bartosz Poniatowski 51kg, Brajan Szreder 51kg, Szymon Boć 65kg oraz Seweryn Nowak 92kg.