Sekcja tenisa stołowego - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie

Trener – Eugeniusz Skibniewski
Sekcja tenisa stołowego istnieje od 2002r.

Najważniejsze osiągnięcia:
2002 – druga liga (szczebel wojewódzki, kobiety)
2004 – 8 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym (Katarzyna Skibniewska)
2005 – drużynowy awans kadetek do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
2011 – mistrzostwo Polski Uczniowskich Klubów Sportowych (klasa 4 i młodsi)
2014/2015 – 13 zawodników z licencją Polskiego Związku Tenisa Stołowego

Głównym celem pracy sekcji jest stworzenie możliwości do aktywnego spędzania wolnego czasu dla dzieci i mieszkańców Grajewa oraz umożliwianie osiągania mistrzostwa sportowego.

Drużyna sekcji MOSiR od wielu sezonów uczestniczy w rozgrywkach III Wojewódzkiej Ligi Tenisa stołowego i sezonie 2014/2015 /Krystian Maciorowski , Marek Krymski , Mateusz Marczykowski , Karolina Budenas , Martyna Efir , Justyna Włóczko , Dawid Kozłowski , Michał Maciorowski , Cezary Przyborowski ,Tomasz Chludziński i Dawid Chludziński/ wywalczyła III miejsce i prawo startu w sezonie 2015/2016 w rozgrywkach II Ligi ogólnopolskiej – dla województw podlaskiego i lubelskiego.

Drużyna MLUKS MOSiR Grajewo z III miejsca ligi wojewódzkiej wywalczyła awans do II Ligi Tenisa Stołowego, która rozgrywana jest na szczeblu ogólnopolskim. Zgodnie z podziałem strefowym Polskiego Związku Tenisa Stołowego w Warszawie od sezonu 2015/2016 zawodnicy z Grajewa będą walczyć z drużynami województwa lubelskiego o gry barażowe dające awans  do I ligi.